Nasze realizacje

Kuchnie klasyczne i nowoczesne

Blaty kuchenne wykonujemy głównie z takich materiałów jak granit i konglomerat, które charakteryzują się trwałością, funkcjonalnością i szeroką paletą barw. Blaty mogą być poszerzone w strefie, półokrągłe, różnej grubości, z wbudowanymi elementami jak np. zlew farmerski. Już dziś możesz stworzyć z nami wymarzoną kuchnię. Sprawdź ofertę Grani Mar.

Pokoje kąpielowe, łazienki marmurowe

Najczęstszym rozwiązaniem są łazienki marmurowe, rzadziej wykorzystywany jest konglomerat i granit. Niska wodochłonność kamieni naturalnych sprawia, że blaty łazienkowe cieszą swym niezmiennym wyglądem przez wiele lat. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie dwóch materiałów, które wspólnie tworzą wyjątkową kompozycję kolorystyczną. Tego typu rozwiązania zobaczysz w naszej galerii.

Obudowy kominków, okładziny ścian

Kominek wykonany z kamienia sprawia, że wnętrze jest przyjazne, pełne ciepła oraz unikatowe dzięki różnorodności form i kolorów. Łączy w sobie jakość, użytkowość i niezwykły design. Do produkcji okładzin ściennych wykorzystujemy granit, marmur lub konglomerat, które tworzą niepowtarzalne kompozycje, nadając niezwykłego charakteru naszym wnętrzom. Świetnie nadają się w aranżacji biur, hoteli i eleganckich przestrzeni mieszkalnych.

Elementy zewnętrzne, tarasy, schody, parapety …

Odporność kamieni na opady atmosferyczne, promieniowanie słoneczne oraz ich oryginalny wygląd sprawiają, że nietrudno docenić elementy zewnętrzne wykonane przez Grani Mar. W naszej galerii znajdziesz przykładowe realizacje fontann, tarasów i schodów, wykonane z granitów płomieniowanych (o właściwościach antypoślizgowych) oraz polerowanych (cieszących wyjątkowym błyskiem).