O nas

Nasze umiejętności

Nasze doświadczenie.

Grani Mar to firma z dwudziestopięcio-letnią tradycją. Naszą specjalnością są blaty kuchenne zarówno do kuchni nowoczesnych, tradycyjnych jak i bardzo stylizowanych, wykonywane z granitu, konglomeratu kwarcytowego, spieków i – na specjalne życzenie – z marmuru. Warto również zwrócić uwagę na wykonane przez nas łazienki marmurowe, pokoje kąpielowe, schody i kominki.

Skontaktuj się z nami
Awesome Image

25

Lat doświadczenia

Nasza praca

O Nas

Tutaj znajdziesz najczęściej zadawane pytania. Wybierz jedno z nich, aby dowiedzieć się więcej o naszej firmie.

Grani Mar to firma z wieloletnią tradycją. Specjalizujemy się w produkcji i montażu eleganckich elementów wystroju wnętrz wykonanych z kamieni naturalnych takich jak: granit, marmur, konglomerat oraz spieki kwarcowe. Wykształcenie i doświadczenie naszych pracowników gwarantuje Państwu najwyższą jakość usług. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą stworzyć wymarzony projekt, dopasowując materiał, rodzaj obróbki i kolorystykę, tak aby tworzone wnętrze mogło oczarować najbardziej wymagających klientów.

Skontaktuj się z nami

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Wytwarzamy i montujemy: blaty kuchenne i łazienkowe, parapety, stopnie, schody, posadzki, obudowy kominków, tarasy i wiele innych. Pełną ofertę Grani Mar znajdziesz w zakładce oferta, usługi.

Co jest dla nas ważne?

To, co dla nas ważne, to wysoka jakość usług oraz wydobycie maksimum piękna z naszych wyrobów - co zawsze staramy się zapewnić naszym klientom.

Co nas cechuje?

Cechuje nas doświadczenie, fachowość i kultura w obsłudze. Naszą dewizą jest zadowolenie odbiorców, co sprawia, że chętnie – nawet po wielu latach – wracają do nas.

Jak można łatwo podjąć z nami współpracę?

W zakładce oferta znajdziesz galerię przykładowych materiałów (granit, marmur, konglomerat, spieki) sprawdź jaki rodzaj materiału i kolorystyka Ciebie interesuje. Zobacz także nasze przykładowe realizacje w zakładce nasze prace. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, do pozostawienia adresu email w newsletterze lub do kontaktu telefonicznego, te dane znajdziesz w zakładce kontakt.

Co ludzie o nas mówią

Opinie klientów

Nasz zespół

Nasi eksperci

Poznaj naszych specjalistów. Nasi pracownicy nieustannie się rozwijają, by jak najlepiej móc zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Grzegorz Kępisty

Grzegorz Kępisty

Właściciel firmy

Magdalena Kępisty

Magdalena Kępisty

Pracownik administracyjny

Jan Szymański

Jan Szymański

Senior Frontend Developer