Nasze realizacje

Kuchnia klasyczna
Giallo Antico

Kuchnia została wykonana z granitu Giallo Antico. Blaty kuchenne są poszerzone w strefie, tworząc spójną kompozycję z płytą ceramiczną. Ciekawym rozwiązaniem tego projektu jest zlew farmerski. Całość tworzy piękną kompozycję w stylu klasycznym.

Okładzina ścian
hall w pensjonacie

Okładziny ścian wykonane zostały z granitu mascarello gold oraz marmuru sofitel. Ich ciekawa struktura (plamista i żylista) tworzy piękną mozaikę naścienną. Dodatkowo w odbiciu lustra widoczna jest wykonana przez nas lada recepcji. Przy jej produkcji wykorzystano onyx, który po podświetleniu nadał wnętrzu ciepła i wyjątkowej elegancji.

Fontanna ogrodowa
w pensjonacie

Fontannę wykonano z dwóch materiałów, tworząc gradientową kompozycję czerni. Granity emerald pearl oraz impala to bardzo trwałe, odporne na promieniowanie UV, mało nasiąkliwe materiały, które cieszą oko niezmiennym wyglądem przez wiele lat.

Łazienka marmurowa
wnętrze mieszkania

Łazienka została wykonana z marmurów perlino blanco anticato oraz emperador dark, które tworzą wyjątkową kompozycję kolorystyczną. Przepiękne użylenie marmuru emperador dark tworzy wyjątkową kompozycję na posadzce i blacie łazienkowym. Jasny marmur wykorzystany jako okładzina ścian łazienkowych i kabiny prysznicowej sprawia, że wnętrze jest jasne i przyjazne.